Google Ads (Adwords) nedir? Ne işe yarar?

Google Ads (Adwords), hedef kitlenizi web sitenize çekmek için tercih edebileceğiniz en önemli platformlardan biridir. Adwords, her gün Google arama motorunda yapılan milyonlarca arama sonucunda, bulunabilir olmanızı, aynı zamanda marka veya firmanız için çeşitli kampanya ve reklamlar oluşturarak, ilgili arama sonuçlarında üst sıralarda gösterilmenizi sağlar.

Google Ads (Adwords) ile belirli coğrafi yerleri hedefleyebilir, anahtar kelimelerinizi yönetebilir, günlük harcama sınırlarını belirleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

google ads reklam hizmetleri

Google Ads (Adwords) ile
Dönüşümlerinizi Arttırın.

İşletmenizi büyütmek için Google Ads (Adwords) kullanmaya hazır mısınız?

Tıklama Başına Ödeme (PPC)

Tıklama Başına Ödeme (PPC) Nedir? PPC (Pay Per Click ), Tıklama başına yapılan ödeme anlamına gelir. Bunlar, Google arama sonuçları listelerinin üstünde ve altında gördüğünüz reklamlardır ve adında da belirtildiği gibi, reklam her tıklandığında ödeme yaparsınız. Böylece maliyetlerinizi yönetebilirsiniz.

google adwords, tıklama başına maliyet
tıklama başına maliyet

Neden Tıklama Başına Ödeme Reklamcılığını Seçmelisiniz?

İnternet Kullanım Oranı

Yaklaşık 3,5 milyar çevrimiçi kullanıcının %70’i her gün aktif olarak internet kullanıyor. İşletmenizin potansiyel müşterilerine çevrimiçi varlığını göstermesi kesinlikle şart.

Google’nın Gücü

Mevcut istatistiklere göre, çevrimiçi etkinliğin %93’ünün (Google’ın pazar payı %70) bir arama motoruyla başladığını gösteriyor. Bu nedenle, işletmenizin sunduğunuz hizmetler veya ürünler için yüksek oranda listeleniyor olması çok önemlidir.

Doğru Reklamlar

3i Web bu alanda uzmandır. Reklamlarınızın doğru yerlerde, doğru zamanda ve en önemlisi sizi arayan kişilere gösterilmesini sağlamak için, tıklama başına ödeme reklamınızı dikkatle uyarlar, değiştirir ve yönetiriz.

Projenize Başlayalım

Hedeflerinize ulaşmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz.

Local SEO

Yerel Seo ile, organik trafiğinizi arttıralım.

Sosyal Medya Pazarlaması

Facebook, Instagram ve diğer sosyal medya platformlarında etkili yönetim ve reklam çalışmas için.

Web Tasarım

Mobil ve Arama Motorları ile uyumlu,  işletmenizin kimliğine uygun web site tasarımları için,

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Tamamen size özel olarak tasarlanmış bir kurunmsal kimlik ister misiniz?