3i web site okSosyal Medya Pazarlaması

Sosyal Medya sayesinde dünya artık çok küçük bir yer. Bir düğmeye tıklayarak mesajınızı tüm dünyaya ulaştırabilirsiniz! Sosyal Medya Pazarlaması, herhangi bir alanda hedef kitleye ulaşmanın en yaygın yöntemidir. Reklamlarınız yalnızca belirli demografik özelliklere odaklanmakla kalmaz, aynı zamanda dönüşüm oranlarını optimize etmek için, paylaşımlarınızı zamanlayarak, günün doğru saatinde yayınlanmasını da sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medya, doğal bağlantılar oluşturmanıza, web trafiğini ve marka bilinirliğini arttırmanıza yardımcı olarak, SEO ve SEM ile birlikte çalışır. Sosyal medya aracılığıyla daha geniş bir kitleye ulaşmanız ve markanızın ciddi bir bilinirlik ve etkileşime ihtiyacı varsa, size yardımcı olabiliriz.

Sosyal Medya
Pazarlaması Nedir?

Sosyal medya pazarlaması veya SMM, pazarlama iletişimi ve marka bilinci oluşturma hedeflerine ulaşmak için, çeşitli sosyal medya ağlarını uygulayan bir internet pazarlama biçimidir. Sosyal medya pazarlaması öncelikle, içerik, video ve görüntülerin pazarlanması amacıyla, medya paylaşımını ve ücretli sosyal medya reklamlarını içeren faaliyetleri kapsar.

sosyal medya pazarlaması

Neden bir sosyal medya
yönetimine ihtiyacınız var?

sosyal medya pazarlaması, reklamları

Müşterileriniz sosyal medyada.

Şirketinizin hangi sektörde olduğuna bakılmaksızın, müşterileriniz sosyal medyayı günlük olarak kullanıyor. Her zaman ilk seçenek olmanız için onları markanızla etkileşimde tutmanız önemlidir.

Şirketinizi arayan insanlar var.

Şirketiniz bir ürün veya hizmet sunuyorsa, bunun hakkında konuşan ve bunu sağlayan şirketleri arayan kişiler olduğundan emin olabilirsiniz. Sosyal medya yönetim servisimiz, işletmenizin bulunmasına ve yeni potansiyel müşteriler kazanmasına yardımcı olacaktır.

Onlar sosyal medyada şirketinizden bahsediyor.

Müşterilerinizin şirketinizle ilgili sosyal medyada söylediklerini dinlemeniz ve endişelerine yanıt vermeniz gerekir. Sosyal medya yönetim hizmetlerimiz, şirketinizin sunduğu ürün veya hizmetlerin olumlu yönlerini vurgulamaya ve olumsuz görüşlere içtenlikle yanıt vermeye odaklanmaktadır.

sosyal medya pazarlaması, reklamları

Nasıl yardım
edebiliriz?

Sosyal bir grubuz ve müşterilerimiz, öncelikle nasıl çalıştığımızı bilen kişilerin ve arkadaşlarımızın tavsiyeleriyle bize ulaşmaktadır. Kim olduğumuzu ve ne yaptığımızı anlamak için, doğrudan müşterilerimizle konuşmanızı öneririz. Sosyal medya fiyatlandırmamız, tamamen hedeflerinize ve mevcut durumunuza göre belirlenmektedir.

Projenize Başlayalım

Hedeflerinize ulaşmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz.