3i web site okWeb Tasarım

İlgi çekici, sonuç odaklı web tasarımı… İyi tasarlanmış bir web sitesi, modern bir pazarlama stratejisinin önemli bir parçasıdır.

web tasarım, web site çalışması

SİZİN İÇİN
TASARLIYORUZ

Her müşterinin ve projenin benzersiz olduğunu düşünürüz, bu yüzden tüm web ve geliştirme hizmetlerimizi proje bazında yürütüyoruz.

3i Web’de kopyalamayı değil, yaratmayı çok seviyoruz! Özel uzman ekibimiz, işletmenizin, kalabalığın arasından sıyrılmasına yardımcı olacak ferahlatıcı fikirler üretmek için her zaman standartların dışında düşünüyor.

FİKİRLER
ÜRETİYORUZ

Uçtan uca tam bir hizmet sunan sürecin her adımında, yaratıcı bir yaklaşım benimsiyoruz. Tasarım ekibimiz, ilgi çekici, duyarlı, işlevsel bir web tasarım yapmak için tasarım sürecinin her yönünü dikkatlice düşünüyor.

Tam bir hizmet anlayışıyla 3i Web & Seo dijital ajansı, bilgi ve uzmanlık ve kabiliyetlerimizi birleştirerek, işletmenizin ihtiyaçlarına ve ihtiyaçlarına göre özel tasarımlar ve stratejiler oluşturuyoruz.

dijital pazarlama, web tasarım, seo
web tasarım seo hizmetleri

BİRLİKTE
ÇALIŞIYORUZ

Hiç kimse işinizi sizden daha iyi anlayamaz, bu yüzden başarımızın sırrı, müşterilerimizle diyaloglar ve işbirliğine dayalı.

Sizinle çalışarak, müşterilerinizin veya hedef kitlenizin seveceği nihai bir web site oluşturmak için bilgimizi, işletme stratejinize ve marka bilinci oluşturma kurallarına göre uygularız.

WEB TASARIM SÜREÇLERİMİZ

ANLAŞMA

Öncelikle anlaşma aşaması.

Öncelikle anlaşma aşaması.

Gerekli görüşmelerden sonra anlaşma sağlanır. Lütfen temasa geçin, farklı paketler üzerinden size uygun olan teklifi verelim ve sorularınızı cevaplayalım.

ARAŞTIRMA

Süreç detaylı araştırmayla devam eder.

Süreç detaylı araştırmayla devam eder.

Anlaşma aşamasından sonra sizinle kısa bir görüşme talep edeceğiz. Bu, ne istediğinizi anlamamızı sağlar ve devam edebiliriz.

TASARIM

Tasarım aşaması projenin kalbinin attığı yerdir.

Tasarım aşaması projenin kalbinin attığı yerdir.

Web sitesi tasarımcılarımız, siz tamam diyene kadar, sizinle birlikte hareket ederek en iyi tasarımı oluşturacaktır.

DESTEK

Yayın sonrası da yanınızdayız!

Yayın sonrası da yanınızdayız!

Site yayınlandığında işimiz bitmiyor. Birçok müşteri için asıl süreç burada başlar! İstediğiniz güncellemeler ve hizmetler için her zaman yanınızdayız.

Projenize Başlayalım

Hedeflerinize ulaşmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz.