3i web site okSeo Nedir?

Neden Seo Yaptırmalısınız?

Seo (Arama motoru optimizasyonu), web sitenizin Google’da kabul edilen anahtar kelime öbekleri için, daha iyi sıralanmasına yardımcı olmayı amaçladığımız yerdir.

Web sitenizin Google’da aynı anahtar kelime öbekleri ile rekabet eden diğer web sitelerinden daha iyi sıralanmasına yardımcı olmak adına, her ay çeşitli etkinlikler gerçekleştiriyoruz.

seo, arama motoru optimizasyonu
3i web tasarım, şişli seo hizmetleri

Sektörünüze uygun bir SEO stratejisiyle, hem sitenizin organik trafiğini arttırın hem de rakiplerinizin potansiyel müşterilerinizi almasının önüne geçin.

En üst sıralardaki arama sonuçları, kullanıcının arama sorgusu için en alakalı web sitelerinden oluşur. Stratejiniz, etkileşimde bulunacak ve dönüşüm gerçekleştirecek kullanıcıları çekmeye odaklanmalıdır. Yalnızca doğru kelime öbeklerini hedeflemeniz yeterli değildir. Aynı zamanda en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için, açılış sayfalarınızın kullanıcıya göre uyarlanmış olması gerekir.

Web sitenizi çevrimiçi olarak dikkatlice tanıtırken, içeriği düzenlemek, tasarımı geliştirmek ve site sağlığını iyileştirmek için bir plan hazırlıyoruz.

Web Sitenizin . Trafiğinden .
Memnun Musunuz? .

Her işletme ve web sitesi farklıdır, bu yüzden müşterilerimiz için her zaman farklı stratejiler oluştururuz.

Size, sonuç verecek bir strateji sunmak için işinizi, hedeflerinizi ve rakiplerinizi anlamamız gerekiyor. Aramadaki mevcut performansınızı analiz etmek için, anahtar kelime ve rakip araştırmasıyla başlayacağız. Rakiplerinizin web sitelerini incelemek, hangi adımları atmamız konusunda çok değerli bilgiler sağlayacaktır. Bu, mevcut sitenizle ilgili güçlü-zayıf yönleri ve iyileştirme fırsatlarını görmemizi sağlayacaktır.

Detaylı analiz sonucunda elde ettiğimiz bilgilerle, size önerilerde bulunuyoruz. Web sitesi performansını, yaptığımız düzeltmelerle arttırıp, Google Analytics ve SEO analiz yazılımlarıyla düzenli olarak raporlayıp, size sunuyoruz.

Seo Süreçlerimiz

  • Rakip Analizi
  • Website Optimizasyonu
  • Anahtar Kelime Araştırması
  • Web Site Analizi (Google Analytics)
  • İçerik Geliştirme (Content management)
  • Arama Motoru Optimizasyonu
  • Web Sitesi Geliştirme
  • Site Dışı Optimizasyon (Off Page Seo)
  • Site içi Optimizasyonu (On Page Seo )

Projenize Başlayalım

Hedeflerinize ulaşmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz.