Google Ads (Adwords) Reklamları

Google reklam hizmeti olan Ads (Adwords), firmanızın potansiyel müşterisi olan kullanıcıları, web sitenize girmelerini sağlamak için tercih edilen en önemli platformdur. Ads (Adwords), Google arama motorunda her gün yapılan milyonlarca aramadan faydalanmanıza olanak sağlarken, marka, ürün veya işletmeniz için farklı kampanya ve reklamlar oluşturarak, Google’da en alakalı arama sonuçlarında (SERP) üst sıralarda görünmenizi sağlar.

Google Ads (Adwords) ile web siteniz kullanıcı aramalarında en üstlerde sıralanır. Ads (Adwords) reklamları ile, reklamlarınızın ne zaman, nerede ve kimler tarafından görüneceğini seçmenize de olanak tanır. Böylece doğru bütçelerle, en geniş hedef kitleye ulaşmanıza yardımcı olur.

what we do service 1
what we do service 2

Seo (Arama Motoru Optimizasyonu) Çalışması İle, İşletmeniz Organik Aramalarda, Yüksek Trafiğe Sahip Olsun!

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışması, sadece belirlenen kelimelerde sıralama kazanmanın ötesinde, çok daha detaylı bir süreçtir. SEO’nun asıl amacı, marka, ürün ve hizmetlerinizin, kullanıcıların yaptıkları aramalara göre en doğru sonuçlarda sıralanmasını sağlamaktır.

SEO çalışmalarının, kurumsal firmalar, ürün satışı yapan e-ticaret siteleri, haber siteleri ve diğer siteler için önemli bir dijital pazarlama kanalları vardır. Doğru bir planlama ile SEO çalışması yapıldığı durumda, marka, ürün veya hizmetleriniz, ilgili aramalar üzerinden en üst sıralarda gösterimleri sağlanır.

Web Tasarım

Modern web arayüz tasarımları yapan 3i Web’in çalışmaları aynı zamanda Arama Motorları ile (google, yadex, bing vb.) uyumludur ve hede dönüşüm oranları yüksektir. Firmanızın web tasarım ve uygulamalarını en iyi şekilde analiz edip, kurumsal kimliği ile uyumlu olan, görsel olarak estetik ve işlevsel bir web sitesi tasarlayıp, arama motoru optimizasyon (Seo) çalışmalarını uygulamaktayız.

Marka mesajınızı iletmenizin en kalıcı ve etkili yolu, müşterileriniz sizi dijital dünyada aradığında kolay kullanımlı ve mükemmel tasarlanmış bir web sitesi oluşturmaktan geçer. Bu noktada 3İ Web Tasarım & Seo olarak bizler, ne tarz bir web sitesi ile etkili bir tanıtım yapılır, geri dönüşüm oranı nasıl artırılır gibi çalışmaları yaparak, firmanızı internet dünyasında etkili bir hale getiriyoruz.

what we do service 3
what we do service 4

Kurumsal Kimlik Çalışması

Kurumsal kimlik, bir şirketin sahip olduğu veya oluşturmak istediği imajı, dışarıya ne şekilde yansıttığını gösteren tasarımlardır. Bir firmanın, markanın ya da kurumun şirket içi ve şirket dışı duruşunu, kültürünü kısacası imajını temsil eden kavramlar, şirketin kurumsal kimliğidir.

İyi kurgulanmış bir kurumsal kimlik müşterilerin, hitap edilen hedef kitlenin ya da diğer firmaların gözünde saygınlık kazandırır. Bunun dışında etkili ve akılda kalıcı şekilde tasarlanmış olan kurumsal kimlikler firmalar tarafından da özümsendiği için, müşteriler nezdinde firmaların prestijini artırarak, akıllarda daha fazla kalmalarını sağlar.

Binlerce Ziyaretçiye Ulaşın

Yapacağımız çalışmalar ile, markanızı binlerce insana göstererek, potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.